O BLOGU / KONTAKT

przez Aga

Kubełek Smakowy to po prostu rodzaj kulinarnego pamiętnika, remedium na fruwające kartki, poprzypinane gdzieś między rachunkami na lodówce, i umysłowe zaćmienia w kwestii wykorzystanych kiedyś receptur. Jeśli komuś dodatkowo mój przepis pomoże (a wiem po komentarzach i mailach, że czasami pomaga 😉 ) to jest to dodatkowy powód do radości.

Zdjęcia i teksty tworzę sama (chyba, że wyraźnie zaznaczono inaczej), staram się jak mogę aczkolwiek nie jestem ani zbyt wytwornym fotografem ani polonistką 😉 Nie mam też kulinarnego wykształcenia. W kuchni raczej nie jestem purystką, tak więc zebrane tu przepisy są raczej garścią wolnych interpretacji, a wszystkie rady są subiektywne. Nie zgadzam się na kopiowanie jakiejkolwiek zawartości bloga (zdjęć, tekstów) i ich wykorzystywanie bez mojej wiedzy i woli.

Jeśli publikowane tu przepisy i porady były dla Ciebie przydatne, daj temu wyraz chociażby poprzez zostawienie komentarza. Krytyka moich poczynań jest mile widziana, każda opinia się dla mnie liczy i bardzo buduje, sprawiając, że praca wkładana w prowadzenie bloga cieszy i ma sens.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie bloga proszę o kontakt mailowy na adres kubeleksmakowy@gmail.com

This blog’s content is my intellectual property. If you want to use my work, please inform me about this. If you test my recipe, I would be happy if you give a link to my blog. I started this blog to exchange knowledge and experience with other people interested in baking and cooking. If you find it’s content useful in any way, please let me know even by leaving a replay. I am also open to criticism, every single opinion is very importatnt to me, making that writing this blog has a sense and is very enjoyable.

Should you have any question contact me via email: kubeleksmakowy@gmail.com